opinie

4 komentarze (komentarzy)

 1. To właśnie nas sięgnął zaszczyt !!! Pierwsze wesele na odnowionej sali z naszym udziałem!!!! Wesele na 6! Jesteśmy mega zadowoleni ze wszystkiego przede wszystkim z jedzenia i obsługi, które było na najwyższym poziomie, nie było osoby która miałaby jakieś ,,ale”, wszystko dopięte na ostatni guzik. Szczególnie dziękujemy ​Pani Katarzynie i Panu Piotrowi za tak miłe i serdecznie podejście do swoich klientów oraz za zaangażowanie! Mieliśmy okazję być na weselach w innych restauracjch i jak dla nas i dla wszystkich gości najlepszy hotel w okolicy, zasługuje na 5*. Polecamy wszystkim przyszłym nowożeńcom!!!!

 2. Serdecznie podziękowania dla całej załogi Hotelu Mikorzyn za przygotowanie i obsługę imprezy okolicznościowej z okazji 20 lecia drukarni TransDruk.
  Polecam Walenty Rosiński

 3. Jubileusz 65 urodzin mojej Mamy rewelacyjnie przygotowany przez Hotel i jego obsługę. Koniec maja uraczył nas piękną pogodą co tylko dopełniło wysoki poziom przygotowania uroczystości. Wyśmienite jedzenie, profesjonalni kelnerzy, piękne widoki za oknami restauracji. Gorąco polecam każdemu komu marzy się udana impreza z wyjątkowo zadowolonymi gośćmi.
  Serdecznie dziękuję całemu zespołowi hotelu.

 4. Serdecznie dziękujemy za organizację naszego wesela!
  Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa, elegancja, pyszne jedzenie, kompleksowość, duże zaangażowanie, kreatywność, otwartość, najwyższa jakość to cechy wyróżniające Hotel „Mikorzyn”!
  Wesele zorganizowane z dbałością o każdy detal – my oraz nasi goście jesteśmy zachwyceni 🙂
  Z całego serca polecamy Hotel „Mikorzyn” każdej Młodej Parze 🙂 Rewelacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *